Zakochani w białych różach Avalanche

2020-07-06
SK Roses to firma rodzinna z ponad 6 hektarami białych róż, zwanymi Avalanche +. SK Roses, prowadzona przez braci Koene (Marc, Bas i Tom), łączy najnowszą technologię z ciężką pracą, dzięki czemu uzyskują najlepszą jakoś róż Avalanche

SK Roses to firma rodzinna z ponad 6 hektarami białych róż, zwanymi Avalanche. SK Roses, prowadzona przez braci Koene (Marc, Bas i Tom), łączy najnowszą technologię z ciężką pracą, dzięki czemu uzyskują najlepszą jakoś róż Avalanche.

Biała Avalanche ma piękny duży, wysoki pąk i mocną łodygę. Ta popularna biała róża jest dostarczana na całym świecie klientom, którzy wymagają wysokich standardów w zakresie wartości ozdobnej i trwałości. SK Roses to elastyczna i nowoczesna firma rodzinna, która spełnia te wysokie standardy, prowadząc działalność w sposób odpowiedzialny społecznie.

Róże Avalanche z ogrodnictwa SK Roses znajdują się w ciągłej ofercie na platformie FloraGO. Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do rejestracji.

Avalanche White Gold to kwiaty na PROMOCJĘ W KLASIE PREMIUM na tydzień 24. O szczegółach napiszemy jutro (sobota 6.06 przed południem) na stronie Facebook FloraGO.

Rozwijaj firmę wraz z FloraGO
Zapisz się na newsletter, by co tydzień dostawać
porady florystyczne w pigułce!
Dziękujemy! Twoja rejestracja została przyjęta
Oops! Something went wrong while submitting the form.