Wyjątkowe róże Naomi

2020-07-06

Wiecznie trwająca jakość

Porta Nova  specjalizuje się w uprawie najwyższej jakości czerwonej i białej róży Naomi! Firma powstała w wyniku połączenia trzech producentów róż: Luijk, Leon Dukker i Nico van Vuuren. Połączyli swoją wiedzę, doświadczenie i pasję, aby tworzyć najlepsze róże na świecie.

Podstawa pod Porta Nova została położona już ponad sto lat temu, kiedy rodziny Luijk i Dukker po raz pierwszy zaangażowały się w ogrodnictwo jeszcze w końcówce XIX wieku.

W Porta Nova postawiono całkowicie na  jakość . To skupienie znajduje odzwierciedlenie we wszystkich aspektach działalności firmy i prowadzi do ciągłego procesu doskonalenia obejmującego zarówno produkty, organizację, jak i otaczający ich świat.

Zrobiono wszystko, co możliwe, aby stworzyć optymalne warunki dla czerwonej i białej róży Naomi!. Najlepiej widać to w nowych szklarniach ze stabilnym klimatem przez cały rok, odpowiednim odżywianiem, dużą ilością światła i specjalnymi metodami szkolenia personelu. Na dodatek jest to najbardziej przyjazna środowisku szklarnia z uprawą bezgazową. Do uprawy róż używa się tu zielonego prądu i utrzymuje się róże w dobrej kondycji i zdrowiu, stosując naturalne metody zwalczania chorób i szkodników. Dąży się tu do uzyskania najniższego śladu węglowego w przeliczeniu na jedną wyprodukowaną różę.

Do tej pory róże Naomi pojawiały się na platformie FloraGO sporadycznie. Mamy bardzo dobra wiadomość dla naszych Klientów - teraz oferta najpiękniejszych róż z ogrodnictwa Porta Nova zagości u nas na stałe.

O róży Red Naomi

Róża Red Naomi  została wprowadzona na rynki kwiatowe w 2006 roku. Obecnie róża Red Naomi stała się zdecydowanie najważniejszą czerwoną różą uprawianą w Holandii w segmencie wysokiej klasy czerwonych róż.

Jest to róża o idealnym czerwonym kolorze  z gładkim, aksamitnym odcieniem. Jej wyjątkowo duży pąk oraz subtelny zapach są tak piękne, że dosłownie pieszczą zmysły osób, które mają przyjemność mieć je w swoim otoczeniu. Żadna inna czerwona róża na rynku nie ma wiekszej liczby płatków niż Red Naomi! ®.

One mają wszystko:  długie łodygi, piękne liście, duże pąki i wyjątkową trwałość.

Jeśli szukasz czerwonej róży o  doskonałej wielkości głowy , ma to, czego potrzebujesz, na wyciągnięcie ręki. Jej duże, czerwone, gęste i lekko pachnące płatki sprawią, że będziesz cieszyć się ich pięknem się przez ponad dwa tygodnie. Kolejną zaletą pracy z różami Red Naomi jest to, że mają one stosunkowo  mało kolców w  porównaniu z innymi czerwonymi różami.

Ze względu na wyjątkowo dużą główkę kwiatu, luksusowy wygląd i  wyjątkowe perfumy róże Red Naomi są popularne wśród celebrytów i najlepszych projektantów kwiatów.

The Good The Bad & The Ugly – Porta Nova Wild West

W Porta Nova na początku marca zaczęto wymieniać sadzonki róż Red Naomi w jednej z istniejących szklarni . Szklarnie i instalacje również zostały wymienione na nowe aby przygotować je na lepszą przyszłość. Świeże róże Red Naomi zostały posadzone i pięknie wyrosły, nazbyt wyjątkowe...

Dlatego powstała specjalna marka: ′′ Porta Nova Wild West ". Tych wyjątkowych róż wypatrujcie wkrótce na platformie FloraGO. Przyjmujemy zamówienia z wyprzedzeniem ponieważ jest to ograniczona ilość. Zaczynamy od długości 60 cm w gatunku A1 i długości 50 cm w gatunku A2 i B1.

Ponieważ rośliny są ze świeżego nasadzenia i nieprzewidywalne, niektóre z róże są naprawdę ogromne, mocne i robią duże wrażenie. Czasami otwierają się w magicznych formach, kształtach i kolorach. Przetestowaliśmy ich trwałość, niektóre z nich zachowują dekoracyjność nawet do 21 dni. Tymi wyjątkowymi różami chcemy podzielić się z Tobą i klientami Twojej kwiaciarni. Róże Porta Nova Wild West mają specjalne opakowanie o rozpoznawalnym wyglądzie i dotyku „Dzikiego Zachodu”.

Kto chce dołączyć do nas w kolejnej ekscytującej przygodzie?

Jak być może wiesz, pierwsze łodygi, które rosną na nowych krzakach róży, są często prawdziwymi Wielkimi Bękartami. Są ogromne i mocne, ponieważ cała nowa energia z korzeni jest pompowana bezpośrednio do pierwszych łodyg każdej rośliny. Ponieważ nie są jeszcze stabilni, ci młodzi ludzie są prawdziwymi draniami i mogą stanowić pewien problem. Ich żywotność w wazonie może wynosić 4-14 dni. Specjalnie dla Ciebie wybieramy najmilszych Big Bastardów. Nie przegap okazji, ponieważ te róże będą dostępne tylko przez około 12 tygodni, do czasu aż rośliny się ustabilizują.

Więc zaryzykuj i wypróbuj je teraz, zanim będzie za późno! Bez gwarancji!

Rozwijaj firmę wraz z FloraGO
Zapisz się na newsletter, by co tydzień dostawać
porady florystyczne w pigułce!
Dziękujemy! Twoja rejestracja została przyjęta
Oops! Something went wrong while submitting the form.