W głównej roli hortensja

2020-06-30

Obserwujemy naszych klientów i z przyjemnością oglądamy to co tworzą z kwiatów zamawianych na naszej platformie. To daje nam niezwykłą satysfakcję i utwierdza nas w tym, że to co robimy jest dobre. Tak było i tym razem kiedy zobaczyliśmy opublikowane zdjęcia na stronie Passja-Flora Pracownia Florystyczna. Od razu podpytaliśmy Anię Smolińską-Wieczorkiewicz o opinię na temat współpracy z nami. Oto co nam napisała:

"Po raz pierwszy zetknęłam się z marką FloraGO na targach Special Days, pod koniec lutego w Poznaniu. Zaraz potem zarejestrowałam się na platformie... i nastał LOCKDOWN :-(. Dla mnie florystycznie oznaczało to odwołanie praktycznie wszystkich zleceń od marca do lipca.

Teraz powoli wracam do rzeczywistości i w międzyczasie wyszukiwałam dobrej oferty dostaw kwiatów i roślin na potrzeby realizacji zleceń mojej pracowni florystycznej Passja-Flora. Zawsze dla mnie głównym kryterium wyboru jest jakość i urozmaicony asortyment. Nie bez znaczenia jest też dogodna dostawa pod drzwi pracowni.

A cena zakupu? Tak, ona jest również ważna, szczególnie w tym momencie, bo przecież gdy taniej kupuję to więcej zarabiam. I tak było w tym przypadku, na potrzeby tej konkretnej dekoracji potrzebowałam dużej ilości hortensji Verena i Verena White. Okazało się, że oferta z platformy FloraGO była bezkonkurencyjna cenowo.

Dostawa dojechała do mnie idealnie w środę przed południem i kwiaty okazały się rewelacyjne, pięknie wybarwione, sztywne, po prostu cudowne. Tak jak było napisane w opisie – minimalna średnica kwiatostanu 24 cm i tak było w rzeczywistości – 24 cm i więcej. Co mogę dodać…? Nic, po prostu polecam ten serwis."

Z zamówionych na platformie hortensji powstały te oto kompozycje. A my podziwiamy i nie możemy oderwać wzroku. Dziękujemy za zdjęcia, dziękujemy za piękną opinię.

Więcej zdjęć na Passja-Flora Pracownia Florystyczna

Piękne zdjęcia Jarosz Pilewski

Ciekawe wnętrze Hotel Drob

Rozwijaj firmę wraz z FloraGO
Zapisz się na newsletter, by co tydzień dostawać
porady florystyczne w pigułce!
Dziękujemy! Twoja rejestracja została przyjęta
Oops! Something went wrong while submitting the form.