Sesja ślubna na plaży

2020-06-30

To świetny pomysł aby na naszym blogu pokazywać coraz więcej realizacji florystycznych z wykorzystaniem kwiatów i roślin zamawianych na platformie FlorGO. Cieszy nas to, że zgłaszacie się do nas z kolejnymi materiałami zdjęciowymi i są to piękne ujęcia. Dziękujemy i śmiało prosimy o więcej, chętnie opiszemy i pokażemy kolejne materiały. Dzielcie się i wzajemnie inspirujcie.

Przeglądając zdjęcia nadesłane przez Joannę Jankowską nasuwa się pytanie - na której z karaibskich plaż robiona była ta sesja? Okazuje się, że to plaża w Dźwirzynie.

Asia wprowadzając na swoim FB w klimat tej sesji tak napisała - "Niewiele jest takich miejsc na ziemi, gdzie lubię robić śluby. Piasek i Morze, kolory nieba i ziemi. Dla mnie - TOP OF THE TOP - idealne miejsce na ślub." No tak, bałtyckie plaże są przepiękne, a mając nadmorską lokalizację Kwiatowa Uliczka może specjalizować się w takich plenerach i trzeba przyznać, że robi to znakomicie.

Podpytałem o kilka spraw Joannę i oto co mi napisała:

"Od kilku lat prowadzę w niewielkiej nadmorskiej miejscowości kwiaciarnię KWIATOWA ULICZKA. Skąd pomysł na bycie florystą? Dzieło przypadku, choć od zawsze uwielbiałam otaczać się kwiatami. To kwiaty podane w umiejętny sposób często są najpiękniejszym z możliwych prezentów, pozostają w pamięci!

Giełda? Poznań 360 km. Hurtownia kwiatów? Niestety najbliższe 100km. To zmusza do myślenia. Do przemyślanych zakupów, do planowania. Oczywiście kwiaty przyjeżdżają z  hurtowni ale... no właśnie zawsze jest ale... towar, który przyjeżdża nie zawsze jest odpowiedniej jakości, nie zawsze jest na czas. W tym roku trafiłam na FloraGO. Pierwsze zamówienie i strzał w "10". Pisać można dużo. Dla mnie oszczędność czasu i pieniędzy. Mieszkam w małym miasteczku,  taki klient nie wybacza. Towar musi być najlepszej jakości.

Robiąc zakupy na platformie widzę producenta, wielkość, wagę, kolor i jakość. To powoduje, że wybieram taki towar, który spełni moje oczekiwania co za tym idzie i mojego klienta. A to jest najważniejsze. Dlatego zdecydowałam się do zamówienia towaru na koleją sesje właśnie na platformie FloraGO."

Na końcowy efekt sesji zdjęciowej miało wpływ wiele zaangażowanych w projekt osób. Wszyscy są wymienieni w poście na stronie Kwiatowa Uliczka.

Dziękujemy za zdjęcia MPL studio

Rozwijaj firmę wraz z FloraGO
Zapisz się na newsletter, by co tydzień dostawać
porady florystyczne w pigułce!
Dziękujemy! Twoja rejestracja została przyjęta
Oops! Something went wrong while submitting the form.