Przestrzegamy zasad sprzedaży hurtowej!

2020-06-30

Dla nas to oczywiste, to podstawowa dewiza naszego działania i nie wyobrażamy sobie, aby było inaczej – PRZESTRZEGAMY ZASAD SPRZEDAZY HURTOWEJ

Jesteśmy platformą B2B, czyli miejscem, gdzie dochodzi do transakcji między przedsiębiorcami… branżowymi przedsiębiorcami! Nie obsługujemy hoteli, nie dołączamy restauracji, gdyż uważamy, że są to potencjalni klienci kwiaciarni i pracowni. Z nimi powinni nawiązywać współpracę.

Ale nie wszyscy rozumieją o co chodzi w tym hurtowym handlu. Jeden z rynków hurtowych najpierw 16 marca ograniczył wjazd klientów detalicznych, a od dzisiaj na swojej stronie na FB zachęca do przyjazdu detalistów. Dodatkowo sponsoruje reklamę radiową oferty giełdy skierowanej do konsumentów.

O co tu chodzi? Przecież ta farsa ciągnie się od wielu lat. Kwiaciarze, bukieciarze, floryści – dlaczego się na to godzicie. Czy nie przeszkadza Wam to, że w jednej kolejce na giełdzie stoicie z osobami, które powinny być klientami kwiaciarni. Czas podjąć decyzję i swoje zakupy robić wygodnie, bezpiecznie i w miejscu, gdzie szanują podstawowe biznesowe zasady.

Do naszej platformy dołączamy tylko branżowych przedsiębiorców. Każdą rejestrację poprzedzamy trójstopniową weryfikacją. W sumie to bardzo proste działanie:

Sprawdzanie numeru NIP lub REGON w CEIDG czy podmiot jest aktywny i ma odpowiedni numer PKD
Rozmowa telefoniczna, w której dopytujemy o profil działalności
Weryfikacja strony www, strony firmowej na FB potwierdzająca faktyczne działanie w branży kwiatowej

Floryści – Wasi klienci nie zrobią u nas zakupów.

Rozwijaj firmę wraz z FloraGO
Zapisz się na newsletter, by co tydzień dostawać
porady florystyczne w pigułce!
Dziękujemy! Twoja rejestracja została przyjęta
Oops! Something went wrong while submitting the form.