Program partnerski FloraGO PLUS

2020-06-30

FloraGO PLUS

FloraGO daje Klientom dodatkową zachętę do zakupów na platformie dzięki nowemu programowi partnerskiemu dla osób często zamawiających - FloraGO PLUS. Od początku drugiego półrocza 2020 roku zaczynamy gromadzić punkty za zakupione przez naszych Klientów kwiaty i rośliny. Zgromadzone punkty będzie można zamieniać na atrakcyjne nagrody.

Nie ma na co czekać, zacznij zbierać punkty już dzisiaj!

Kupujesz hurtowo kwiaty i rośliny? Teraz za zakupy możesz dodatkowo otrzymać nagrody! Nie przegap okazji, aby zacząć zbierać punkty już dzisiaj. Zarejestruj się na stronie programu FloraGO PLUS i pobierz aplikację mobilną! Po zalogowaniu uzyskasz podgląd do wszystkich nagród jakie możesz zdobyć w naszym programie partnerskim.

Jak dołączyć do FloraGO PLUS?
  1. Zarejestruj się na stronie programu, kliknij w => FloraGO PLUS <= wpisz adres mailowy, na który zostaną wysłane dane do logowania.
  2. Dalsze instrukcje otrzymasz w wiadomości przesłanej na podany w rejestracji adres mailowy.
Doceniamy lojalność

Warunkiem podstawowym do rozpoczęcia naliczania punktów jest trzykrotny zakup w ciągu miesiąca na platformie FloraGO na minimalną kwotę 1000 zł netto za pojedynczy zakup. Oraz kontynuowanie regularnych zakupów 3 razy w miesiącu w trakcie trwania programu partnerskiego. Szczegóły programu opisane są w Regulaminie.

Obserwuj gromadzone punkty na bieżąco

Aby dołączyć do naszego programu zarejestruj się na stronie programu FloraGO PLUS. Po rejestracji i zalogowaniu na ekranie pulpitu będzie można wygodnie wyświetlać bieżące punkty dostępne na koncie, aby móc je wymienić 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Zdobywanie punktów jest łatwe

Od momentu dołączenia do programu FloraGO PLUS po opłaceniu każdego zamówienia otrzymasz punkty. Za każdy zakup na 100 zł netto otrzymasz 10 punktów FloraGO PLUS.

Każde inne akcje opisywać będziemy w osobnych komunikatach.

Punkty naliczamy od kwot netto zakupów.

Mobilna aplikacja

Trudno wyobrazić sobie nowoczesny program lojalnościowy bez aplikacji mobilnej przeznaczonej dla jego uczestników. Przygotowaliśmy aplikację mobilną FloraGO PLUS, dzięki czemu masz możliwość bieżącej kontroli sytuacji na Twoim koncie programu partnerskiego.

W mobilnej aplikacji zapewniamy klientom wygodny sposób rejestracji w programie lojalnościowym. W łatwy sposób możesz edytować dane osobowe. Aplikacja zapewnia stały dostęp do aktualnego statusu konta oraz salda uzbieranych punktów. Cały czas udostępniamy pełną historię konta (punkty, wiadomości, nagrody). Katalog nagród cały czas rozszerzamy o nowe nagrody, masz możliwość składania zamówień online.

Dzięki wykorzystaniu technologii PWA, instalacja aplikacji w telefonie jest niezwykle prosta. Wystarczy, że użytkownik odwiedzi stronę WWW Modułu klienta i zgodzi się na dodanie aplikacji do ekranu głównego swojego urządzenia.

Atrakcyjne nagrody

Im wcześniej dołączysz do programu, im wcześniej zaczniesz zbierać punkty tym masz większą szansę na zdobycie nagrody głównej – wyjazd florystów na narty „Podróże kształcą biznesowo – Alpy!”. Jeżeli jeszcze nie jeździsz na nartach to skorzystaj z okazji na naukę lub w czasie gdy inni będą zjeżdżać na nartach to ty zrelaksuj się w SPA.

Oprócz nagrody głównej w naszym katalogów nagród znajdziesz wiele ciekawych gadżetów przydatnych w codziennej pracy w kwiaciarni i pracowni. Cały czas będziemy wyszukiwać nowych pomysłów na atrakcyjne nagrody. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie.

Partnerska współpraca

Platforma FloraGO to miejsce partnerskiej współpracy. Cenimy regularną współpracę i doceniamy naszych klientów atrakcyjnymi bonusami. Czy już zamawiasz kwiaty i rośliny z platformy FloraGO? Czy już należysz do programu partnerskiego FloraGO PLUS? Jeżeli nie to nic straconego, to bardzo proste - zarejestruj się na platformie FloraGO dzięki czemu uzyskasz dostęp do atrakcyjnej oferty na dostawy kwiatów i roślin do Twojej kwiaciarni lub pracowni. Dołącz do programu partnerskiego FloraGO PLUS i ciesz się atrakcyjnymi nagrodami dla naszych Partnerów.

Lojalności nie udowadnia się słowami!

Czyny - nie słowa! Z tego rozlicza lojalność. Tak więc liczymy z Waszej strony na regularne zakupy na platformie a z naszej dajemy wiele PLUSÓW.

Rozwijaj firmę wraz z FloraGO
Zapisz się na newsletter, by co tydzień dostawać
porady florystyczne w pigułce!
Dziękujemy! Twoja rejestracja została przyjęta
Oops! Something went wrong while submitting the form.