Pomysł w czasie pandemii

2020-06-30

Okazuje się, że pandemia nie zamroziła wszystkich florystów. Niektórzy w tym, czasie szukali kreatywnych pomysłów na przetrwanie tego trudnego okresu. Dziękujemy Magdalenie Tarnowskiej za nadesłane zdjęcia i kilka zdań na temat sesji zdjęciowej z pięknymi dekoracjami florystycznymi wykonanymi z kwiatów zamówionymi na naszej platformie.

"Pomysł na tą sesję zrodził się w czasie, gdy byliśmy w zamknięciu. Odwołane śluby, nie wiadomo było, co będzie dalej i kiedy znów ruszymy. Wtedy właśnie postanowiłam stworzyć tą wyjątkową dekorację, aby pokazać Parom Młodym coś nowego i świeżego, napełnić ich nadzieją, że niebawem śluby się odbędą. I że w Polsce można mieć piękny, stylowy ślub i wesele, nawet we własnym ogrodzie!

Kwiaty zakupiłam na platformie FloraGO. Przyjechały w świetnej kondycji, w kolorach dokładnie takich, jak na prezentowanych zdjęciach. To był mój pierwszy zakup i nie ostatni, bo od tamtego momentu kwiaty zamawiam już regularnie ;)."

Czekamy na kolejne fotorelacje z Waszych florystycznych realizacji. Z przyjemnością będziemy publikować je na naszym blogu, w naszych mediach społecznościowych.

Te piękne fotografie są dziełem Aleksandry Musiał - Ola Musiał fotografia.

Cudowny tort stworzyła Kalina Adamów, właścicielka pracowni Torty Lukrowa Kraina.

Kwiatami i dodatkami zajęła się Magdalena Tarnowska, właścicielka pracowni Dolina Kwiatów.

Wszystkie marki zaangażowane w sesję można spotkać w Opolu i okolicach.

Rozwijaj firmę wraz z FloraGO
Zapisz się na newsletter, by co tydzień dostawać
porady florystyczne w pigułce!
Dziękujemy! Twoja rejestracja została przyjęta
Oops! Something went wrong while submitting the form.