Polska północna

2020-06-30

Po poście opublikowanym w środę o tym, że planujemy trasę w kierunku południowo-wschodniej Polski, dotarło do nas wiele zapytań z miejsc, do których jeszcze nie docieramy. Proszę się nie martwić, chcemy dostarczać kwiaty wszędzie tam, gdzie będzie taka potrzeba. Nie jest to zadanie łatwe, ale krok po kroku rozszerzamy nas zasięg. Cały czas pracujemy nad nowymi trasami. Potrzebujemy tylko i aż informacji – rejestrujcie się, dzwońcie, piszcie i zamawiajcie. Karolina i Kamil przez ostatnie dwa dni bardzo ciężko pracowali, aby zorganizować trasy na południe, wschód i północ Polski.

https://b2b.flora-go.com/register

Rejestracja i weryfikacja jest BARDZO WAŻNA, ponieważ tylko po zalogowaniu możecie sprawdzić nasz atut – NISKIE CENY, a one są szczególnie ważne w tym trudnym momencie dla właścicieli kwiaciarni i pracowni.

Teraz w sercu naszych zainteresowań jest Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, ale także Warmińsko-Mazurskie. Mamy dobrą wiadomość – chcemy dotrzeć do Was z dostawą już w najbliższy wtorek. Aby kwiaty dotarły do Ciebie w przyszłym tygodniu – to zarejestruj się już dziś, ponieważ zamówienie na platformie należy złożyć w sobotę lub niedzielę.

Zalety korzystania z innowacyjnej platformy zakupowej FloraGO:

  • Najniższe marże na rynku. Nie robimy zapasów towaru. Ty kupujesz, my dowozimy. Dzięki temu my mamy niższe koszty, Ty – korzystasz.
  • Nie magazynujemy. Nie generujemy strat. Przedsiębiorcy kontaktują się przez platformę, sami ustalają sprawy biznesowe, my tylko zapewniamy transport kwiatów.

Innowacyjna platforma B2B to przyszłość – łączy tylko zweryfikowanych przedsiębiorców florystycznych. Jest niedostępna dla klientów detalicznych.

Produkujesz kwiaty lub rośliny i potrzebujesz dotrzeć do nowych odbiorców. Szukasz nowych źródeł zaopatrzenia

Zadzwoń, napisz postaramy się pomóc spiąć logistycznie dostawy roślin i kwiatów od polskich ogrodników z kwiaciarzami, bukieciarzami, florystami.

  • 505 415 530 Karolina
  • 505 415 580 Kamil
  • 505 415 190 Marcin
Rozwijaj firmę wraz z FloraGO
Zapisz się na newsletter, by co tydzień dostawać
porady florystyczne w pigułce!
Dziękujemy! Twoja rejestracja została przyjęta
Oops! Something went wrong while submitting the form.