Od dziś zamawiaj polskie kwiaty

2020-06-30

To dla nas historyczny moment. To ważny dzień dla branży kwiatowej w Polsce. Od dzisiaj możesz zamawiać kwiaty od polskich ogrodników na platformie Flora GO.

Trzymamy rękę na pulsie, obserwujemy otoczenie, analizujemy. Zauważyliśmy potrzebę dodania do oferty polskich kwiatów, obiecaliśmy spiąć to logistycznie, dostosowaliśmy naszą platformę i wprowadziliśmy do sprzedaży pierwsze produkty – storczyki od Cymbidium – Królikowscy

Na tym nie poprzestaniemy, trwają prace nad dołączaniem kolejnych ogrodników. Dla wielu z nich to nowa rzeczywistość, inne wymagania. Cieszy nas determinacja ogrodników i wiara w nowe możliwości… że można inaczej, można lepiej, można efektywniej.

Liczymy na tych odważnych, którzy szukają zmian, na tych co doceniają szanse w innowacjach, na tych co myślą perspektywicznie. Jeżeli produkujesz piękne kwiaty cięte lub rośliny rabatowe i doniczkowe to niezwłocznie skontaktuj się z nami. To naprawdę proste, teraz twój ruch

Jeżeli prowadzisz kwiaciarnię lub pracownię, a jeszcze nie masz dostępu do naszej platformy, to koniecznie zarejestruj się i ciesz cię korzyściami z dostaw prosto od ogrodników polskich i zagranicznych pod drzwi Twojej firmy, kilka razy w tygodniu.

Ciekawe czy ktoś nas za to pochwali

Zadzwoń po konkretne informacje, ustal warunki współpracy:

  • 505 415 190 Marcin

https://b2b.flora-go.com/

Rozwijaj firmę wraz z FloraGO
Zapisz się na newsletter, by co tydzień dostawać
porady florystyczne w pigułce!
Dziękujemy! Twoja rejestracja została przyjęta
Oops! Something went wrong while submitting the form.