Nowe trasy

2020-06-30

Cały czas pracujemy nad nowymi trasami.

Niedawno dotarliśmy do wielu miejscowości w województwie świętokrzyskim, teraz chcemy pójść krok dalej – na Podkarpacie. I to już w przyszłym tygodniu. Nie powinno być to zbyt trudne, gdyż mamy już zarejestrowanych kilku klientów z tego regionu. Kolejnych serdecznie zapraszamy do współpracy. Dotrzemy pierwszy raz we wtorek, a potem cyklicznie co tydzień.

Potrzebujemy tylko i aż informacji – rejestrujcie się, dzwońcie, piszcie i zamawiajcie.

https://flora-go.com/marketplace/register

Na celowniku mamy jeszcze: Warmińsko-Mazurskie i tym kierunkiem zajmiemy się zaraz po niedzieli. Aby kwiaty dotarły do Ciebie w przyszłym tygodniu – to zarejestruj się jak najszybciej, abyśmy mogli perfekcyjnie przygotować dostawy na tej trasie.

Zalety korzystania z innowacyjnej platformy zakupowej FloraGO:

  • Najniższe marże na rynku. Nie robimy zapasów towaru. Ty kupujesz, my dowozimy. Dzięki temu my mamy niższe koszty, Ty – korzystasz.
  • Nie magazynujemy. Nie generujemy strat. Przedsiębiorcy kontaktują się przez platformę, sami ustalają sprawy biznesowe, my tylko zapewniamy transport kwiatów.

Innowacyjna platforma B2B to przyszłość – łączy tylko zweryfikowanych przedsiębiorców florystycznych. Jest niedostępna dla klientów detalicznych.

  • 505 415 530 Karolina
  • 505 415 580 Kamil
  • 505 415 190 Marcin
Rozwijaj firmę wraz z FloraGO
Zapisz się na newsletter, by co tydzień dostawać
porady florystyczne w pigułce!
Dziękujemy! Twoja rejestracja została przyjęta
Oops! Something went wrong while submitting the form.