Nowa funkcja: dodaj do obserwowanych

2020-06-30
To bardzo przydatny przycisk, który pozwala przy przeglądaniu całej oferty, to co wpadnie w oko, dodać do obserwowanych. Później z listy OBSERWOWANE łatwiej kupować upodobane produkty.

Z przyjemnością informujemy o drobnej aktualizacji na platformie... na pewno ta funkcja przyda Ci się już przy najbliższym zamówieniu. Przypominamy, że w ten weekend kupujemy na platformie dzień dłużej, do wtorku do godziny 5:00.

Wcześniej funkcja DODAJ DO OBSERWOWANYCH już była. To bardzo przydatny przycisk, który pozwala przy przeglądaniu całej oferty, to co wpadnie w oko, dodać do obserwowanych. Później z listy OBSERWOWANE łatwiej kupować upodobane produkty. Funkcja niezwykle ważna szczególnie dla tych, co od niedawna zamawiają na platformie kwiaty i rośliny prosto od ogrodników.

Wiemy, że wielu z Was, którzy wcześniej korzystali z tej opcji ucieszy się z tej aktualizacji. Sygnalizowaliście często o tej niedogodności. Do dobrego łatwo się przyzwyczaić. Komu brakowało tej funkcji?

Pamiętajcie o tym, że gdy macie jakieś obserwacje i sugestie, które mogą usprawnić nasz serwis to śmiało piszcie, dzwońcie. Każde zgłoszenie wnikliwie przeanalizujemy i jak tylko będzie to możliwe to wdrożymy. Zespół programistów wciąż pracuje nad ulepszaniem platformy. Wkrótce zauważycie NOWOŚCI.

Rozwijaj firmę wraz z FloraGO
Zapisz się na newsletter, by co tydzień dostawać
porady florystyczne w pigułce!
Dziękujemy! Twoja rejestracja została przyjęta
Oops! Something went wrong while submitting the form.