Kwiaty w kartonie

2020-06-30

Widzimy, że nasza branża jest w fazie kryzysu, przewidujemy, że takie spowolnienie jakie odczuwamy, może potrwać jeszcze kilka miesięcy. Wiemy, że część florystów zrezygnowała z prowadzenia swoich kwiaciarni. Wiemy też, że większość tych, którzy nie prowadzą teraz otwartych kwiaciarni, po prostu nie mają wyjścia, ponieważ swoje miejsca pracy mieli w galeriach handlowych.

Jednak są i tacy, którzy próbują dalej funkcjonować w tej trudnej sytuacji, co wzbudza w naszych oczach wielkie uznanie. Postanowiliśmy, że zmienimy na potrzeby czasu, w którym przyszło nam wszystkim żyć i pracować, sposoby dostarczania kwiatów dla wszystkich, którzy chcą i mogą pracować. Dlatego od najbliższego tygodnia organizujemy dodatkowe dostawy kwiatów w kartonach dostarczane przez kuriera.

Aby otrzymać kwiaty w środę (25 marca), należy do jutra (22 marca) do godziny 23:59 złożyć zamówienia na platformie

https://b2b.flora-go.com/

Następna dostawa do Waszych kwiaciarni będzie planowana na 27 marca, warunkiem jest złożenie zamówienia do 24 marca godzina 23:59.

Karton ma następujące wymiary:

  • długość 95 cm
  • szerokość 25 cm
  • wysokość 16 cm

Na dzień dzisiejszy z dostaw kartonowych są wyłączone rośliny doniczkowe, jednak od 29 marca będzie również możliwość ich zamawiania. Do 27 marca poinformujemy Was jakich roślin nie będzie można transportować w kartonach.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt …

  • 505 415 530 Karolina
  • 505 415 580 Kamil
  • 505 415 190 Marcin
Rozwijaj firmę wraz z FloraGO
Zapisz się na newsletter, by co tydzień dostawać
porady florystyczne w pigułce!
Dziękujemy! Twoja rejestracja została przyjęta
Oops! Something went wrong while submitting the form.