Kwiaty na weekend: Zwartnica, Eustoma, Hiacynt, Słonecznik

2020-06-29

Mamy taki plan… sprawdzony w praktyce

Chcemy kreować cotygodniowe akcje promocyjne – KWIATY NA WEEKEND. Po kwietniowej sprzedaży tulipanów, frezji, gerber na paczki w niskich cenach wielu z Was rozkręciło ten kanał sprzedaży kwiatów i chce to kontynuować.

Klienci kwiaciarni pokochali tę akcję i udowodnili swoim zachowaniem, że nawet w kryzysie potrzebują kwiatów. To dało wiarę kwiaciarzom, bukieciarzom i florystom w sens ich pracy w tym trudnym czasie.

Okazało się, że szukacie pomysłów na kolejne akcje. Widzimy to, chcemy Wam pomóc i częściowo wyręczyć w tych poszukiwaniach.

W każdy poniedziałek wybierzemy najciekawszą propozycję na naszej platformie – dobry produkt w ekstra cenie. Tak skalkulujemy ofertę, aby klient kwiaciarni zachwycił się ceną, a po drodze i dla Was został przyzwoity zarobek w kieszeni.

Przygotujemy grafikę promocyjną (chętnie z logo Twojej kwiaciarni), tekst promocji i zaczniemy wspólnie akcję na szeroką skalę. To sprawdzona metoda na zwiększenie przychodów kwiaciarni, wielu naszych partnerów takie regularne akcje organizuje od kilku tygodni.

Zachęcamy do przeglądnięcia ostatnich akcji – na stronie naszego partnera Grupa Florystyczna Florand. Zwróćcie uwagę na ofertę cenową dla klientów w kwiaciarni. Andrzej Dąbrowski chętnie opowie Wam więcej szczegółów w prywatnej rozmowie na Messengerze lub telefonicznie 601 375 900. Pytajcie – po ile kupował, po ile sprzedawał, jak reagowali klienci.

Był czas na tulipany, frezje, gerbery, storczyki, eustomy, hiacynty, zwartnice, słoneczniki, teraz pora na kolejne akcje. Pomysłów nam nie zabraknie dzięki szerokiej ofercie ciekawych kwiatów i roślin na platformie FloraGO.

Dołączacie do naszych promocji. Klienci uwielbiają takie akcje, nie przegapcie tego momentu

A wszystko to możliwe jest dzięki zamawianiu kwiatów bezpośrednio od ogrodników. Chcielibyśmy się tu pochwalić naszymi DOBRYMI CENAMI, ale pełna oferta dostępna jest tylko dla przedsiębiorców z branży kwiatowej, po rejestracji, po weryfikacji i po zalogowaniu.

https://flora-go.com/marketplace/register

Rozwijaj firmę wraz z FloraGO
Zapisz się na newsletter, by co tydzień dostawać
porady florystyczne w pigułce!
Dziękujemy! Twoja rejestracja została przyjęta
Oops! Something went wrong while submitting the form.