2020-06-29

Wspieramy rozwój florystyki, pomagamy w dostawach kwiatów na warsztaty, na ciekawe projekty florystyczne, angażujemy w to partnerów platformy Flora GO.

W ubiegłym roku nie zastanawialiśmy się zbyt długo, gdy poproszono nas o dostawę potrzebnych kwiatów i roślin na warsztaty, organizowane przez wsparcieflorystow.pl – Podróże kształcą florystycznie – Sycylia 2019.

Nie było to łatwe zadanie: zgromadzić potrzebny asortyment w jednym czasie, w jednym miejscu i dostarczyć transportem samochodowym, promowym i znowu samochodowym na drugi koniec Europy, dokładnie 2550 km. Lubimy takie niecodzienne wyzwania.

Aby ograniczyć objętość ładunku organizator zdecydował się na transport bez opakowań. To wcale nie był zbyt ryzykowny eksperyment, tak nieraz wozi się kwiaty. Na zdjęciu widać, jak wyglądały kwiaty już na miejscu na Sycylii. To niecodzienny widok zagęszczonych piękności.

Kwiaty, liście, rośliny dojechały w bardzo dobrej kondycji. Uczestnicy warsztatów tworzyli z nich bukiety i kompozycje przez cztery, a nawet pięć dni. Wkrótce opublikujemy zdjęcia bukietów wykonanych w trakcie warsztatów.

Organizujesz ciekawe wydarzenie florystyczne, potrzebujesz dostawy kwiatów w dowolne miejsce w Europie, skontaktuj się z nami, opowiedz, chętnie pomożemy.

Rozwijaj firmę wraz z FloraGO
Zapisz się na newsletter, by co tydzień dostawać
porady florystyczne w pigułce!
Dziękujemy! Twoja rejestracja została przyjęta
Oops! Something went wrong while submitting the form.