Koszt zmarnowanego czasu

2020-06-30
Każdego ranka otrzymujesz 24 złote godziny i tylko od ciebie zależy, jak je spożytkujesz. I czy na pewno chcesz dużą część z nich spędzić w samochodzie, ziewając z niewyspania?

Jest piękne, ciepłe, piątkowe popołudnie. Powietrze tchnie latem, twoi znajomi właśnie umawiają się „na mieście”. Swobodny rejs od baru do baru, noc jest krótka, zanim się obejrzycie, zrobi się jasno. I podczas gdy oni rozważają, od której knajpki zacząć, dla ciebie wieczór się skończył. Żegnasz się z nimi tradycyjnym „sorry, nie mogę, muszę rano wstać na giełdę…” 

Ile takich historii znasz i pamiętasz? Jak często niewątpliwa przyjemność buszowania w kwiatach w środku nocy zamienia się w uciążliwy obowiązek… traci urok, odbiera radość z codzienności.  

Bo codzienność florysty jest żmudna, jakże inna od powszechnych wyobrażeń! Nasza praca trwa kilkanaście godzin dziennie i okupiona bywa ciężkim kosztem. 

Kosztem CZASU ZMARNOWANEGO. 

Czasu, w którym nie: 

  • obejrzałeś filmu do końca,
  • zjadłeś śniadania z rodziną,
  • poszedłeś z dziećmi na koncert,
  • wyjechałeś na ryby,
  • i dopisz jeszcze tysiąc innych rzeczy, które cię ominęły i się nie powtórzą, ponieważ twój świat dzieli się na „po giełdzie” i „przed giełdą”.

A tymczasem każdego ranka otrzymujesz 24 złote godziny i tylko od ciebie zależy, jak je spożytkujesz. I czy na pewno chcesz dużą część z nich spędzić w samochodzie, ziewając z niewyspania? Możesz zamówić towar on-line, odebrać go w dogodnej chwili, nie marnować czasu, korzystać z życia, bo masz tylko 24 godziny dziennie.

📷 Biuro Kwiatowe Holandia

Rozwijaj firmę wraz z FloraGO
Zapisz się na newsletter, by co tydzień dostawać
porady florystyczne w pigułce!
Dziękujemy! Twoja rejestracja została przyjęta
Oops! Something went wrong while submitting the form.