Kolumbijskie goździki

2020-07-06

Założona w 1980 roku firma Aposentos Flower Farms jest jednym z wiodących producentów i eksporterów świeżych goździków i goździków gałązkowych na świecie. Położone na północnej sawannie Bogoty, produkujemy nasze kwiaty na 80 hektarach zadaszonych, nowoczesnych szklarni. Nasze wieloletnie doświadczenie jako hodowcy oraz innowacyjne praktyki sprawiły, że farmy Aposentos są najlepszą opcją dla goździków i goździków na całym świecie.

Tajemnica uprawy najlepszych kwiatów na świecie leży w międzynarodowych hodowcach kwiatów. W Aposentos stale przeglądamy i wdrażamy najnowsze i najpiękniejsze odmiany goździków i goździków w sprayu u naszych partnerów hodowlanych. Kupując w naszych gospodarstwach, wiesz, że kupujesz dziś najbardziej innowacyjny i modny produkt na rynku.

Nasze kwiaty są produkowane w naszych pięciu gospodarstwach o łącznej produkcji 80 hektarów. To około 150 milionów kwiatów rocznie. Jesteśmy wyjątkowi, ponieważ obsługujemy scentralizowany system po zbiorach, który pozwala nam na pełną identyfikowalność naszych kwiatów. Wszystkie łodygi są wybierane i przetwarzane na podstawie ich koloru, gatunku, etapu cięcia i wielkości główki. To pozwala nam naprawdę oferować naszym klientom niestandardowe programy w oparciu o ich wymagania rynkowe. Rozumiemy Twój biznes, a nasze kwiaty są przetwarzane idealnie, aby spełnić Twoje wymagania.

Zrównoważony rozwój, najlepsze praktyki środowiskowe i społeczne są niezbędne do produkcji naszych kwiatów. W Aposentos jesteśmy członkami i aktywnymi uczestnikami certyfikatów Global GAP i Rainforest Alliance. Kupując kwiaty w Aposentos, wiesz, że kupujesz kwiaty najbardziej przyjazne dla środowiska na rynku.

Rozwijaj firmę wraz z FloraGO
Zapisz się na newsletter, by co tydzień dostawać
porady florystyczne w pigułce!
Dziękujemy! Twoja rejestracja została przyjęta
Oops! Something went wrong while submitting the form.