Kolorowy asortyment. Gerbery

2020-07-06

LG Flowers to producent gerbery w miejscowości Pijnacker, w Holandii Południowej. W szklarniach o powierzchni ponad 100 000 m² uprawianych jest około 75 milionów gerber rocznie. Jest to jeden z największych producentów gerber na świecie. Aktualnie 84 gatunków gerber mini podzielonych na jedenaście kolorów i pięć kształtów kwiatowów. Który wybierasz?

Założycielami ogrodnictwa byli dziadek i babcia Lansbergen, a Mike i Joyce są już trzecim pokoleniem na czele tego rodzinnego biznesu. Wraz z około 100 pracownikami dbają o to, aby gerbery zapewniają radość ich klientom.

W ogrodnictwie uprawianych jest 84 różnych gatunków gerber mini, z których prawie połowa to własne wynalazki. Ria, matka Mike’a i Joyce’a, jest ogrodniczką i co roku produkuje nowe, fajne gerbery, między innymi takie jak Mi ‚Punki’. Tworzy nowe gatunki w ciekawych kolorach i intrygujących kształtach płatków.

Oprócz podstawowej mini gerbery, ogrodnictwo produkuje cztery inne gerbery o specjalnych kształtach: Mi Dotti, Mi Punki, Mi Twisti i Mi Queeni. Mi oznacza skrót gerMIni, a nazwa wskazuje na charakter formy kwiatu.

W przypadku gerbery ‚Punki’ długie płatki kwiatów przypominają dzikie włosy punków Jednak nie w kolorze czarnym, ale we wszystkich kolorach tęczy. Niektóre kwiaty Mi Punkis mają dwukolorowe płatki.

Gerbery mini z ogrodnictwa LG Flowers znajdują się w ciągłej ofercie na platformie FloraGO. Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do rejestracji.

Gerbery mini ‚Punki’ to KWIATY NA WEEKEND w promocyjnej akcji na tydzień 22.

Rozwijaj firmę wraz z FloraGO
Zapisz się na newsletter, by co tydzień dostawać
porady florystyczne w pigułce!
Dziękujemy! Twoja rejestracja została przyjęta
Oops! Something went wrong while submitting the form.