Kaladium uprawiane z pasją

2020-07-06

Urban Caladium to marka pięknych kaladium, uprawianych z pasją w Holandii.

Pochodzenie Urban Caladium

Marka Urban Caladium została stworzona przez Vreugdenhil Bulbs & Plants z Holandii. Ogrodnik uprawiający różne rośliny, w 2012 roku rozszerzył swoją ofertę o kaladium. Rynek w krótkim czasie zweryfikował tę decyzję, jeszcze wtedy nie był gotowy na ten wyjątkowy produkt. Znikomy popyt miał wpływ na zlikwidowanie produkcji kaladium.

Jednak w latach, gdy niezwykle ciekawe kaladia nie były dostępne, popyt na nie zaczął rosnąć. Obserwacje potrzeb klientów dały wiele do myślenia i miały wpływ na decyzję o wznowieniu uprawy. Po różnych badaniach i testach postanowili ponownie wyprodukować Caladium. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku i trendy, w 2020 roku powstała i wprowadzona na rynek marka Urban Caladium.

Unikalne odmiany Caladium

Vreugdenhil Bulbs & Plants przez lata wypracował silne relacje z ogrodnikiem z Ameryki w zakresie sprzedaży innych produktów. Dzięki ścisłej współpracy możemy sprowadzać do Europy najlepsze i niepowtarzalne odmiany. Dzięki temu możemy uzupełnić Twoją Miejską Dżunglę pięknymi kaladiami.

Zrównoważona uprawa

Uprawa i pakowanie kaladium w zrównoważony sposób było jednym z punktów wyjścia do stworzenia marki. Na przykład kaladia są uprawiane w szklarni z etykietą energetyczną A. Energia używana w uprawie produktów jest wytwarzana przez panele słoneczne. W procesie nie wykorzystuje się żadnych zasobów ani substancji szkodliwych dla ludzi i środowiska.

Nadające się do recyklingu etykiety Urban Caladium mają organiczną wodoodporną powłokę i są przymocowane do bambusa. Plastikowe doniczki do uprawy są wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu i można je później poddać recyklingowi. Muszą być one plastyczne w związku z procesem uprawy. Doniczki z Caladium są wysyłane od hodowcy w nadających się do recyklingu kartonowych pudełkach z nadrukiem FSC.

Roślina tygodnia

Na nadchodzący tydzień wprowadziliśmy do oferty i od razu wytypowaliśmy kaladium do akcji ROŚLINA TYGODNIA. Zaglądajcie do naszego działu PROMOCJE, wkrótce ukaże się w nim wiele kwiatów i roślin w bardzo dobrej ofercie cenowej.

Zdjęcia i informacje pochodzą od partnera platformy FloraGO - urbancaladium.com

Rozwijaj firmę wraz z FloraGO
Zapisz się na newsletter, by co tydzień dostawać
porady florystyczne w pigułce!
Dziękujemy! Twoja rejestracja została przyjęta
Oops! Something went wrong while submitting the form.