Innowacyjne storczyki

2020-07-06
Czy w przypadku storczyków Phalaenopsis można doszukiwać się innowacyjności?

Okazuje się, że tak, na dodatek w wielu aspektach! W Opi-flor inspiracje czerpią z natury, ale także z innych firm, których pasją jest ciągłe doskonalenie produktów. Dlatego w szklarniach Opti-flor dłużej niż zwykle rozpieszczają swoje storczyki, tu nie ma miejsca na pośpiech. Rezultatem jest mocniejsza roślina, doskonała jakość i dłuższy okres kwitnienia.

Doskonalenie i innowacje dzień po dniu napędzają zespół Opti-flor. Ich motto nie jest zaskakujące: „Tworzenie orchidei”. Dlatego Dział Badań i Rozwoju stanowi bijące serce firmy. W tym inkubatorze każdego roku testuje się setki nowych odmian orchidei pod kątem szeregu pożądanych cech, takich jak okres kwitnienia, kolor, średnica kwiatu, długość łodyg i trwałość.

Tylko najlepsze egzemplarze otrzymają miejsce w ekskluzywnej kolekcji Opti-flor, którą koneserzy określają jako modna, ​​ekskluzywna i stylowa. Zespół jest dumny z tego, że najbardziej znani na świecie projektanci wybierają ich storczyki do swoich oszałamiających kreacji.

Select Collection

Select Collection jest sercem asortymentu Opti-flor. Ta kolekcja zawiera ich pierwsze sukcesy. Charakteryzuje się dużą różnorodnością kolorów, średnicy kwiatów i długości łodyg. Wspólnym elementem wszystkich storczyków Select Collection jest wyjątkowe połączenie czystego piękna i ekskluzywnej jakości.

Singolo Collection

Kolekcja Singolo powstała z ekskluzywnej uprawy Opti-flor. Jako pierwszy jednokwiatowy Phalaenopsis, Singolo ma zaskakujący wygląd. Mocna, zwarta roślina z jednym pięknym, dużym kwiatem. Singolo przez lata zyskiwało coraz więcej braci i sióstr. Każdy rodzaj ma swój niepowtarzalny element.

Creative Collection

Różnorodność Phalaenopsisów daje nieograniczone. możliwości dla kreatywności.  Creative Collection to szczyt kreatywności. Odmiany mają naturalnie artystyczny i indywidualny charakter. W kolekcji Creative nacisk kładziony jest na kształt, dzięki zastosowaniu drutu jako konstrukcji lub bez niego. Każda odmiana zawiera dodatkowy, twórczy element. Rezultatem jest elegancja w optymalnej formie.

Native Collection

Native Collection zawiera wszystkie nasze naturalne odmiany. Wszystkie odmiany wyglądają tak, jakby pochodziły prosto z natury. Bez patyków i innych narzędzi uzyskują przestrzeń do rozwoju na swój własny sposób. Odmiany mają zabawny i pełen wdzięku wygląd i dają poczucie powrotu do natury.

Sense Collection

Gdyby jedno słowo mogło symbolizować Sense Collection, byłoby to - zmysłowe. W tej obfitości kwiatów dominują romantyczne, kobiece kolory. Pastelowe odcienie cieszą oko i doskonale wpisują się w nowoczesny trend nowych, ekscytujących pasteli. Dzięki zwartej formie odmiany te doskonale sprawdzają się w małych wnętrzach.

Royal Collection

Royal Collection to kolekcja pełna przepychu, to szyk i okazałość. Każda z odmian w tej oszałamiającej kolekcji jest wyjątkowa. Dzięki doskonałemu kunsztowi oraz optymalnej trosce i zaangażowaniu wspaniały materiał wyjściowy przekształca się pod opieką Opti-flor w prawdziwe showstoppers z dużymi kwiatami.

Business Orchids

Dzięki oszałamiającym Business Orchids firmy Opti-flor możesz stworzyć ekspresyjny, luksusowy wygląd w swoim biurze, restauracji, lobby hotelowym lub recepcji. Obfitość białych kwiatów pozostawi niezatarte wrażenie na gościach. Są nie tylko praktyczne, ale i piękne. Nie trzebasię martwić o pielęgnację orchidei dzięki inteligentnemu automatycznemu systemowi nawadniania Aquo, który nieustannie dba o potrzeby rośliny. Daj się zaskoczyć ekskluzywną kolekcją i wypełnij swoje wnętrze luksusem. W końcu specjalne przestrzenie zasługują na stylowy wygląd.

Luksus w promocji

Pewnie po przeczytaniu opisu wszystkich kolekcji oraz po obejrzeniu zdjęć naszła Cię myśl aby właśnie takie storczyki mieć w ofercie Twojej kwiaciarni. Wcale nas to nie dziwi i właśnie teraz dwie pozycje luksusowych orchidei od Opti-flor wybraliśmy do naszej oferty promocyjnej. Koniecznie sprawdź naszą atrakcyjną cenę na platformie FloraGO.

Singolo tosha

Ponto rialto

Rozwijaj firmę wraz z FloraGO
Zapisz się na newsletter, by co tydzień dostawać
porady florystyczne w pigułce!
Dziękujemy! Twoja rejestracja została przyjęta
Oops! Something went wrong while submitting the form.