Goździki z Kolumbii?

2020-06-29
Według danych holenderskiej organizacji Royal FloraHolland goździki wciąż zajmują pierwsze miejsce na ogólnoświatowej liście najczęściej produkowanych i sprzedawanych kwiatów ciętych. A największe uprawy znajdują się w Kolumbii. Na platformie FloraGO można zamówić goździki z Aposentos Flower Farms.

Według danych holenderskiej organizacji Royal FloraHolland goździki wciąż zajmują pierwsze miejsce na ogólnoświatowej liście najczęściej produkowanych i sprzedawanych kwiatów ciętych. A największe uprawy znajdują się w Kolumbii. Na platformie FloraGO można zamówić goździki z Aposentos Flower Farms.

Założona w 1980 roku firma jest jednym z wiodących producentów i eksporterów goździków i goździków gałązkowych na świecie.  Kwiaty produkowane są na 80 hektarach zadaszonych, najnowocześniejszych szklarniach położonych na północnej sawannie s okolicy Bogoty, . Wieloletnie doświadczenie w uprawie goździków oraz innowacyjne praktyki sprawiają, że farma Aposentos jest najlepszym wyborem dla goździków o najwyższej jakości.

Tajemnica uprawy najlepszych kwiatów na świecie leży w międzynarodowych kontaktach w uprawie kwiatów. W Aposentos stale przeglądają i wdrażają najnowsze i najpiękniejsze odmiany goździków i goździków gałązkowych u naszych partnerów. Kupując w gospodarstwach Aposentos, wiesz, że kupujesz dziś najbardziej innowacyjny i modny produkt na rynku.

Goździki są produkowane w pięciu gospodarstwach o łącznej powierzchni 80 hektarów. To około 150 milionów kwiatów rocznie. Uprawa jest wyjątkowa, ponieważ zastosowany jest scentralizowany system po zbiorach, który pozwala nam na pełną identyfikowalność kwiatów.

Wszystkie łodygi są wybierane i przetwarzane na podstawie ich koloru, gatunku, etapu cięcia i wielkości główki. To pozwala naprawdę oferować klientom niestandardowe programy w oparciu o ich wymagania rynkowe. Kwiaty są przetwarzane idealnie, aby spełnić wymagania klientów.

Zrównoważony rozwój, najlepsze praktyki środowiskowe i społeczne są niezbędne do produkcji kwiatów. Aposentos Flowers są członkami i aktywnymi uczestnikami certyfikatów Global GAP i Rainforest Alliance. Kupując kwiaty w Aposentos, wiesz, że kupujesz kwiaty najbardziej przyjazne dla środowiska na rynku.

Kolumbijskie goździki zamawiamy z tygodniowym wyprzedzeniem, w kartonach po 150 sztuk. Dzisiaj wyślemy do osób zarejestrowanych na platformie Flora GO maile z ofertą. Zainteresowane osoby prosimy o odesłanie zamówień w mailu zwrotnym.

Osobom, które jeszcze nie zamawiały goździków z farmy Aposentos Flowers podpowiadamy, że są to jedne z najpiękniejszych goździków na świecie, uprawianych na północnej sawannie w okolicach Bogoty.

UWAGA: Możecie sobie sami miksować swoje kolory, do kartonu mieści się 6 paczek po 25 szt. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny - 572 890 999.

Zdjęcia goździków można obejrzeć na platformie w dziale KOLUMBIA - https://flora-go.com/marketplace/category/9

Rozwijaj firmę wraz z FloraGO
Zapisz się na newsletter, by co tydzień dostawać
porady florystyczne w pigułce!
Dziękujemy! Twoja rejestracja została przyjęta
Oops! Something went wrong while submitting the form.