Fokus na chryzantemy

2020-07-06

Zentoo to marka wysokiej jakości wyjątkowych chryzantem gałązkowych, wielkokwiatowych i santini. Zentoo oferuje szeroką gamę odmian, z których każda gwarantuje najpiękniejsze kreacje.

Zentoo zaczął budować markę wysokiej jakości z najlepszymi producentami od 2007 roku. Zentoo, wraz ze swoimi klientami i konsumentami, jest w stanie wprowadzać innowacje i inspirować swoimi chryzantemami.

Wszyscy stowarzyszeni hodowcy w Zentoo pracują w sposób zrównoważony i posiadają certyfikat MPS-GAP.

KILKA NOWOŚCI

Pomimo wszystkich problemów z koronawirusem, grupa Zentoo nie była w ostatnim czasie bezczynny. Ostatnio wprowadzono na rynek kilka nowych odmian chryzantem, a wiele odmian wycofano z oferty. Z przyjemnością przedstawiamy aktualizację odnowionej kolekcji Zentoo.

Na początku maja Zentoo poszerzyło swoją kolekcję o wiele pięknych chryzantem gałązkowych: Alamos Yellow, Serenity Salmon, Big Chief i Octo.

Alamos Yellow to piękna czerwona chryzantema z żółtymi końcami na płatkach i jasnozielonym oczkiem na środku. Niezwykła kombinacja kolorów, która nadaje piękno każdej aranżacji.

Serenity Salmon to najnowszy członek rodziny Serenity. Ta piękność ma ekstrawaganckie paski na płatkach, które nadają kwiatowym wzorom świąteczny wygląd.

Powitaj lato z chryzantemą Big Chief. Wesoły żółty wygląd ze świeżym zielonym oczkiem przenosi Cię do tropikalnych miejsc i pozwala świecić słońcu w każdym bukiecie.

Octo Zentoo ma pięknie duże kwiaty i jest naprawdę ciężka. Te właściwości sprawiają, że odmiana jest idealnym składnikiem każdego bukietu. Romantyczny kolor kwiatów sprawia, że ​​jest to chryzantema tego sezonu.

Alamos Yellow, Serenity Salmon, Big Chief i Octo są dostępne na platformie FloraGO.

W ostatnim czasie Zentoo przywróciło wielokolorową Aurorę. Aurora jest jedną z najbardziej wyjątkowych chryzantem. Ten kwiat ma trzy kolory: zielony, różowy i biały! Jego nazwa pochodzi od zorzy polarnej Borealis, znanej również jako zorza polarna. Aurora jest również dostępna na platformie FloraGO.

Od niedawna w ofercie Zentoo również jest dostępna Balerina.

W ostatnich tygodniach pożegnaliśmy również wiele odmian Zentoo. Ostatnie łodygi Smiley, Okidoki i Copa zostały sprzedane na aukcji pod koniec maja. Ostatni z Chic Cream był dostępny na początku czerwca, ale Chic Cream powróci do oferty Zentoo po wakacyjnej przerwie w 33 tygodniu. Łosoś Baltica ma również krótką przerwę, ta piękna chryzantema powróci do kolekcji w 31 tygodniu. Przerwa dla puszystej chryzantemy Vanya Pink potrwa nieco dłużej i wróci do Zentoo jesienią.

Abbey, Abbey Yellow i Sorbet Banana, Sorbet Berry i Sorbet Vanilla będą miały krótką przerwę letnią od końca 26 tygodnia. Te wyjątkowe chryzantemy powrócą do Zentoo na początku sierpnia. Pizarro również zrobi sobie przerwę od końca czerwca, aby być ponownie dostępne jesienią w naszej różnorodnej kolekcji Zentoo.

THE WORLD OF ZENTOO

<br /><b>Notice</b>:  Undefined variable: alt in <b>/var/www/vhosts/zentoo.nl/httpdocs/templates/vg_myfolio/html/mod_banners/slider-home-with-text.php</b> on line <b>48</b><br />

Witamy w kolorowym świecie Zentoo. Świat chryzantem, który zawsze Cię zaskakuje i inspiruje.

Kolekcja Zentoo to niewyczerpane źródło kreacji, z których prawdziwi rzemieślnicy potrafią korzystać. Pozwól się zainspirować ich pasją i dołącz do „The World of Zentoo”!

KOLEKCJA ZENTOO

Zentoo to kilkadziesiąt odmian chryzantem gałązkowych, wilekokwiatowych i santini. Aktualną ofertę możesz poznać w katalogu online.

DE ZENTOO QUANTUM BOX!

Zentoo Quantum Box został zaprezentowany podczas targów Royal FloraHolland w Aalsmeer. W pudełku kwantowym Zentoo chryzantemy pakowane są świeżo na 20 łodyg. Dzięki temu opakowanie przechodzi bezpośrednio od ogrodnika do kwiaciarni bez konieczności ponownego pakowania kwiatów.

Ze względu na mniejsze ilości zamówień kwiaty pozostają świeże, a kwiaciarnie mogą je zamawiać przez całą dobę. Ułatwia to także zamawianie ekskluzywnych chryzantem w mniejszych ilościach zamiast standardowych opakowań z 80 łodygami.

Wszystkie kwiaty są wstępnie schłodzone, zanim trafią do Zentoo Quantum Box. Świeższe, schłodzone kwiaty, które nie są zapakowane, zapewniają wyższą niezawodność jakości.

Rozwijaj firmę wraz z FloraGO
Zapisz się na newsletter, by co tydzień dostawać
porady florystyczne w pigułce!
Dziękujemy! Twoja rejestracja została przyjęta
Oops! Something went wrong while submitting the form.