Florystko! Florysto! Czego oczekujesz od swojego dostawcy kwiatów i roślin?

2020-06-30

Mamy nadzieję, że odpoczęliście, że choć na chwilę oderwaliście swoje głowy od kwiatków.

My też jakoś tak powoli wchodzimy w nowy tydzień i zaczynamy od pozornie prostego pytania – Florystko! Florysto! Czego oczekujesz od swojego dostawcy kwiatów i roślin.

Pytanie proste, a odpowiedzi jakie od Was otrzymamy są dla nas bardzo ważne i pozwolą nam przygotować jeszcze lepszą ofertę, jeszcze sprawniejszy serwis, dostosowany do Waszych oczekiwań.

Branżę kwiatową i różne zagadnienia dystrybucji znamy od wielu, wielu lat. Mamy swoje obserwacje, doświadczenia, pomysły. Dlatego też powstała platforma Flora Go. Ale cały czas pracujemy nad tym, aby jeszcze bardziej usprawniać nasze działania. Aby nasza propozycja dopasowana była idealnie do Waszych oczekiwań.

Dla nas słowo – PROBLEM – ma pozytywne znaczenie. A pokonywanie kolejnych barier jest motorem naszego rozwoju. Dlatego prosimy o sugestie, wskazywanie problemów, z którymi moglibyśmy się zmierzyć. Obiecujemy postarać się o to aby praca florystów była łatwiejsza, przyjemniejsza i efektywniejsza.

Mile widziane również pozytywne opinie na temat naszych działań. Może komuś już pomogliśmy rozwiązać jakiś problem. Może dzięki nam do kogoś dotarły piękne kwiaty i rośliny. Ten poświąteczny czas to dobry moment na refleksje i napisanie takiej recenzji. To na pewno jeszcze bardziej zmotywuje nasz zespół.

Rozwijaj firmę wraz z FloraGO
Zapisz się na newsletter, by co tydzień dostawać
porady florystyczne w pigułce!
Dziękujemy! Twoja rejestracja została przyjęta
Oops! Something went wrong while submitting the form.