FloraGO logistyka kwiatów

2020-06-30

FLORA GO obserwuje i oferuje nowe rozwiązania w dobie kryzysu. Wielu z was zadaje sobie pytanie: gdzie kupić kwiaty, rośliny doniczkowe

Widzimy potrzebę łączenia sił, nowych sposobów towarowania kwiaciarni, zapewnienia zbytu producentom kwiatów i roślin.

Kwiaty z dostawą, dostawa pod drzwi kwiaciarni lub pracowni, polscy producenci kwiatów i roślin – to teraz serce naszego biznesu.

Właśnie teraz gdy branżę dotyka wielki, nieprzewidywalny kryzys powstała na FB grupa KUP – SPRZEDAJ Polskie Kwiaty i Rośliny od wczoraj znalazła się w kręgu naszego zainteresowania Do grupy w ciągu kilku dni dołączyło ponad 400 przedsiębiorców z branży. Pojawiły się oferty sprzedaży i kupna kwiatów i roślin. Ogrodnicy, producenci i kwiaciarze z całego kraju spotykają się w jednym miejscu. FLORA – GO dołącza z ofertą organizacji transportu.

Mamy możliwości, aby w ciągu 2-3 tygodni dołączyć do naszej platformy polskich ogrodników. Jesteśmy gotowi na szybkie rozbudowanie sieci dystrybucji, miejsca do których dostarczamy kwiaty i rośliny widać na mapie.

Zalety korzystania z innowacyjnej platformy zakupowej Flora GO:

  • Najniższe marże na rynku. Nie robimy zapasów towaru. Ty kupujesz, my dowozimy. Dzięki temu my mamy niższe koszty, Ty – korzystasz.
  • Nie magazynujemy. Nie generujemy strat. Przedsiębiorcy kontaktują się przez platformę, sami ustalają sprawy biznesowe, my tylko zapewniamy transport kwiatów.

Innowacyjna platforma B2B to przyszłość – łączy tylko zweryfikowanych przedsiębiorców florystycznych. Jest niedostępna dla klientów detalicznych. Produkujesz kwiaty lub rośliny i potrzebujesz dotrzeć do nowych odbiorców.  Szukasz nowych źródeł zaopatrzenia?

Zadzwoń, napisz postaramy się pomóc spiąć logistycznie dostawy roślin i kwiatów od polskich ogrodników z kwiaciarzami, bukieciarzami, florystami.

  • 505 415 530 Karolina
  • 505 415 580 Kamil
  • 505 415 190 Marcin

https://b2b.flora-go.com/

Rozwijaj firmę wraz z FloraGO
Zapisz się na newsletter, by co tydzień dostawać
porady florystyczne w pigułce!
Dziękujemy! Twoja rejestracja została przyjęta
Oops! Something went wrong while submitting the form.