Duńskie rośliny w skali mini

2020-07-06

Cały czas poszukujemy i dołączamy do platformy nowych dostawców. Tym razem chcemy przedstawić Wam nowego ogrodnika specjalizującego się w asortymencie mniejszych roślin doniczkowych. W tym przypadku stworzymy wkrótce nowa zakładkę na platformie, ponieważ będą to rośliny zamawiane z tygodniowym wyprzedzeniem. Ale jesteśmy przekonani, że spodoba się Wam ta nowa oferta.

Firma Lundager (Dania)została założona w 1985 roku na półwyspie Jutlandzkim przez obecnego właściciela firmy Ove Lundagera. W 2004 roku firma przeniosła się do miasta Odense na wyspie Fionii, skąd produkty wysyłane są do klientów w całej Europie.

Lundager produkuje około 16 mln mini roślin rocznie na powierzchni 60.000 m2. W  asortymencie znajduje się około 350 rożnych produktów, które sprawiają radość klientom.

Rośliny poprawiają jakość życia oraz pomagają w oczyszczaniu powietrza z dwutlenku węgla. Nie tylko są uniwersalnym elementem wystroju lecz także tworzą niepowtarzalny nastrój we wnętrzach zarówno domowych jak i biznesowych.  

Misja Lundager: być preferowany dostawcą zielonych mini roślin dla klientów w całej Europie.

Zamówienia będzie można składać od piątku 06.11 do czwartku 12.11. Pierwsza dostawa zaplanowana jest na wtorek 17.11 u klientów. Tak cyklicznie będzie się to powtarzać w nowej kategorii.

Rozwijaj firmę wraz z FloraGO
Zapisz się na newsletter, by co tydzień dostawać
porady florystyczne w pigułce!
Dziękujemy! Twoja rejestracja została przyjęta
Oops! Something went wrong while submitting the form.