Asortyment róż Porta Nova

2020-07-06

Red Naomi! podbija serca od 2005 roku!

Red Naomi! jest obecnie główną czerwoną różą uprawianą w Holandii w segmencie wysokiej klasy czerwonych róż. Nieustannie podbija serca swoim pięknem. Kiedy duży pączek się rozwija, tworzy mnóstwo płatków w idealnie aksamitnym, czerwonym odcieniu. Róża jest niezwykle popularna. Długa żywotność wazonu i subtelny zapach sprawiają, że jest kochana przez konsumentów na całym świecie.

Red Naomi

White Naomi - piękna wizja od 2011 roku!

White Naomi! ma długą łodygę, duży pąk i mnóstwo płatków. Biała Naomi! pięknie rozwija się w tradycyjny symetryczny kształt, a zielone liście tworzą oszałamiający kontrast. Doskonała żywotność w wazonie oznacza, że ​​różą można się delektować przez długi czas.

White Naomi

Supra, Unica, Magna różne nazwy dla 100% jakości

 

Supra

Róże czerwone i białe najwyższej jakości - absolutnie najlepsze. Ze wszystkich róż Porta Nova specjalnie wyselekcjonowano Supra. Wszystkie długości mają bardzo duży pączek, grubą łodygę i spełniają wszystkie inne dodatkowe wymagania jakościowe. Róże w klasie „Supra” są zbierane ręcznie. W rezultacie gwarantują 14-dniową żywotność w wazonie.

Red Naomi Supra

Unica & Magna

Róże, które nie do końca osiągają poziom Supra, ale nadal są bardzo dobrej jakości, są sprzedawane z etykietami Unica i Magna. Te róże mają duże pąki, grube łodygi i długą żywotność w wazonie niezależnie od pory roku. Unica i Magna są dobrze znane ze swojej niezmiennie doskonałej jakości.

White Naomi Unica
Red Naomi Magna

Wild West

Jak być może wiesz, pierwsze łodygi, które rosną na nowych krzakach róży, są często prawdziwymi Wielkimi Bękartami. Są ogromne i mocne, ponieważ cała nowa energia z korzeni jest pompowana bezpośrednio do pierwszych łodyg każdej rośliny. Ponieważ nie są jeszcze stabilni, ci młodzi ludzie są prawdziwymi draniami i mogą stanowić pewien problem. Ich żywotność w wazonie może wynosić 4-14 dni. Specjalnie dla Ciebie wybieramy najmilszych Big Bastardów. Nie przegap okazji, ponieważ te róże będą dostępne tylko przez około 12 tygodni, do czasu aż rośliny się ustabilizują.

Więcej o różach Wild West opowiedzieliśmy w artykule Wyjątkowe róże Naomi

Róże Naomi z Porta Nova dostępne są na platformie FloraGO.

Rozwijaj firmę wraz z FloraGO
Zapisz się na newsletter, by co tydzień dostawać
porady florystyczne w pigułce!
Dziękujemy! Twoja rejestracja została przyjęta
Oops! Something went wrong while submitting the form.